| CarlosBogdan17 a întrebat:

Salut fetelor! Am o intrebare pentru voi.

Cam cat timp dureaza pana aveti orgasm prin sex oral? Stiu ca difera de la fata la fata, dar vreau sa stiu cat dureaza pana la voi, sau puteti sa`mi spuneti in medie.Repet cat dureaza "pana la orgasm", nu cat dureaza orgasmul.Si daca se poate sa`mi spuneti cate minute asa aproximativ.Multumesc

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu chiar crezi că fetele de aici i ti răspund la asa intrebare, este indiscretă, este ca si cum le intrebi de cîte ori merg la wc si ce simt in timp ce fac treabă mare, sau cîte minute sau ore stau ele la wc.

| AikkoxD a răspuns:

Între 9 şi 10 zile.

| Cristiann25 a răspuns:

Poate sa tina si 365 de zile.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Intre 10-20. Ceva de genul! laughing

| неизвестныйй a răspuns:

Depinde de mai mulţi factori, de cât de bine se pricepe băiatul.
Cel mai mult ţine de preludiu chestia asta.
Asta face diferenţa între un om bun la pat şi unul care nu e bun.
Toată lumea poate să introducă penisul în vagin şi să dea o limbă, dar nu toată lumea ştie cum să preludiu.winking

| ErikaEri a răspuns:

Se poate sa nici nu ajungem la orgasm laughing)) si depinde de cat de bine iti faci tu treaba

| CarlosBogdan17 explică:

Ingerashu89 sa-ti spun ceva, dupa ce ca ai o fata de aurolac, mai si comentezi.Nici nu stii ce e ala orgasm si vorbesti.Ma scuzati pentru limbajul folosit, dar am pus o intrebare pentru persoane care au bun simt, dar unii duc lipsa de asa ceva.

| bernik a răspuns:

Depinde laughing cauta pe netlaughing