| BoGdAneluL17 a întrebat:

Fetelor cam in cat timp aveti orgasm anal, adica cat dureaza partida de sex pana vine orgasmul?
Stiu ca difera de la fata la fata si de cum isi face baiatu treaba,dar aproximativ, ca la sex oral cam in 15 minute.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu ești "mascul" să înțeleg!
Respectă femeia, nu îți bate joc de ea cu sexul anal/oral, care este practicat de regulă de cei lipsiți de educație sexuală și comportament sexual deviant!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Sa fereasca sfantul de o asa gandirestraight face

suntserios
| suntserios a răspuns:

In cateva minute sau niciodata. degeaba stii tu cate tipuri de orgasm exista daca nu stii cu sa le si produci unei femei. poti sa dai in ea si 5 ore nu e neaparat sa si ajunga la un orgasm.

| RAY a răspuns:

Femeia nu poate avea orgasm anal pentru ca nu fundul nu-i organ sexual

| bogdan72 a răspuns (pentru RAY):

Ba poate... mai citeste.

| Crucified a răspuns:

Nu există aşa ceva laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si de ce nu orgasm vaginal?
Sex normal nu se mai practica?
Numai SCARBOSENIILE astea doua de oral si anal.
Un orgasm poate dura de la cateva minute pana la cateva ore, depinde.
Te pup!

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

Astea sunt la moda pentru tinerii din ziua de azi. Ceea ce e normal si safe e aiurea si expirat. Oricum se vede cat de informati sunt de pun astfel de intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte știu se poate avea pentru că se stimulează indirect clitorisul cu cele două „picioare" interne învecinate cu anusul.
Dar direct nu.
Cât despre cei de mai jos, ce aveți cu asta? Fiecare practică în pat ce vrea și ce îi face plăcere, asta bineînțeles cu consimțământul partenerului.
Ei își asumă orice risc.
Sunteți în stare să vă băgați și în patul celui ce a pus întrebarea...

| TreiSurori a răspuns:

Femeia are 4 tipuri e orgasme, tu gandesti?

| Biutzaaaaa a răspuns:

Orgasmul poate veni in 5 sau max 10 minute depinde cum is face baiatul treaba si cat de bine se simte fata. Funda? :*

Răspuns utilizator avertizat