| CarlosBogdan17 a întrebat:

Salut fetelor! Am o intrebare pentru voi.
Cam cat timp dureaza pana aveti orgasm prin sex oral? Stiu ca difera de la fata la fata,dar vreau sa stiu cat dureaza pana la voi, sau puteti sa`mi spuneti in medie.Repet cat dureaza "pana la orgasm", nu cat dureaza orgasmul.Multumesc!

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

La asta nu stiu sa-ti raspund. dar daca au o bluzita, pantalonasi, sandalute, etc. noi, dureaza si 2 saptamani orgasmul. asta e adevarat, ca depinde de la femeie la femeie

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Depinde de miscarile baiatului. Depinde de la fata la fata. Dar doar cu limba, nu cred ca o aduci la orgasm, trebuie sa pui si mana! happy

| Hαppiηеss a răspuns:

Exact cum ai spus si tu difera de la fata la fata si cat de bine sau nu se pricepe baiatul. Oricum la inceput dureaza putin, apoi dupa ce fata se obisnuieste cu felul asta de sex va dura mai mult.