| Raul5765578 a întrebat:

fetelor daca la prima intalnire baiatu va pipaie credeti ca ie obsedat?

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cam asa ceva

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Da,asa as crede.
Nu mi se pare sa faca asta de la prima intalnire, si mai ales, in vazul lumii!

| HolyPotato a răspuns:

Nu, dar aș crede că nu are strop de bun simț în el și l-aș asigura că a doua întâlnire clar nu va mai fi.

| Auslesse a răspuns:

Pai daca ma pipaie de la prima intalnire, e clar ce vrea.deci, e!

| Chαяtreux a răspuns:

Ie cum să nu fie rolling on the floor))))))

| h3r a răspuns:

Nu băiatul ie obsedat, ci fata ie.

| Cristiann25 a răspuns:

Ie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Daca intr-adevar are alte intentii decat o eventuala relatie si incepe sa ma ''pipaie'' din prima, cred ca e tantalau.Chiar din prima sa te dai de gol?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pipait tu?
Si a zis ca esti obsedat? laughing

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

De curiozitate, cum erai imbracata? Daca aveai fusta pana sub fund si decolteul cat capacul canalului, normal ca a devenit "obsedat".
Ca si cum te-ai duce la el, l-ai excita, apoi l-ai intreba daca vrea sa faca sex. Cand iti spune ca vrea, tu ii spui ca e obsedat, iar dupa ce te satisface, eventual, spui ca te-a violat sau mai stiu eu ce.
In fine...ai dreptate, ca doar esti femeie!

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Am observa prea tarziu ca esti baiat. Scoate tu ideile. LOL

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Punct pentru noi prietene!

| AllePuffu a răspuns:

L-as lasa sa puna mana pe mine la prima intalnire, dar nu in vazul lumii.

| Inger0Cazut a răspuns:

Ar fi si asta o explicatie.

| maria_7379 a răspuns:

Cam da ar fi. Totusi la prima intalnire nu ar fi bine asta ar insemna sa fie pe interes nu din dragoste