| Armatistul82 a întrebat:

Fetelor le plac baieti smecheri?

Răspuns Câştigător
| MyEssence a răspuns:

Nee..Adica nu neaparat(poate ca unele alearga dupa astia smecheri si mistocari, dar unele se uita si la altii, mai timizi sau mai destepti) ==> trebuie sa fi..normal si original-nu sa te prefaci ca esti altcineva, pentru ca asta dovedeste ca esti un prefacut - si nu e Binee happy Soo..Nu'ti bate capu'! Cineva o sa te placa pentru ceea ce estibatting eyelashes

11 răspunsuri:
| NoShit a răspuns:

Nu, dar ăia care ştiu să scrie da.

| rutanklan a răspuns:

Nu, doar chuck norris.

| Armatistul82 explică (pentru rutanklan):

Atunci...iubestema

| rutanklan a răspuns (pentru Armatistul82):

Wtf? Dude... Hold your hormones together.

| Armatistul82 explică (pentru rutanklan):

Dc nu se vede poza mea cu chuck?

| rutanklan a răspuns (pentru Armatistul82):

Yeah he is hot and all, he is chuck norris, but he ain't for me.

| Armatistul82 explică (pentru rutanklan):

Wtf welcome to Romania=jungle so stop speak english

| rutanklan a răspuns (pentru Armatistul82):

Bine seful mi e scuzati

| τττ a răspuns:

Nu,pentru o fata cel mai perfect baiat e unul obisnuit, cu capul pe umeri. Obisnuit dar special...nu stiu cum sa explic.

| ElHombre2000 a răspuns:

Hey fetelor eu sunt baiatul visurilor voastre.stiu ca ma doritirolling on the floorSunt frumos, poate un pic cam preafrumos, desttept, inteligent, amuzant, romantic(plang cand apune soarele mereucryingdaca ma doriti contactati-marolling on the floor!

| marya1994 a răspuns:

Nu