| Furiosity a întrebat:

Salut,fiti atent deci imi place de o fata pe jumate... o cunosc de 2 ani din scoala dar faza ca nu sunt in Romania sunt in Austria si + ia e din serbia cand e pauza ies afara sau cand ma trimite profesoara afara sa stau pe hol mai fac o traznaie ia se duce la wc si tot se uita la mine si zambeste dar asta e de cate-va zile ca mie mi-a placut una din clasa dar am fost 100% ca n-am sanse si nu mai inping treaba si acum poate o primesc pe aia ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| SyndicateX a răspuns:

Ce exprimare de tampit "imi place de o fata pe jumatete" pai ori iti place ori nu iti place eu zic sa o lasi impace ca numa o sa ii faci rau.

| Furiosity explică (pentru SyndicateX):

Da ma imi place dar nu vreau sa ma indragostesc rau de ia ca poate primesc teapa si mama ta e proasta

| Furiosity explică (pentru SyndicateX):

Nu vreau sa ma indragostesc de ia mult pentru ca poate iau teapa ca eu cred ca ma place si poate o iau pe direct ma placi? si ia zice nu eu va-m cerut un sfat nu sa ma faceti tampit

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ha?