| WhiteAxe a întrebat:

Salut fratilor! Am si eu o rugaminte la a voi daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi. Ceva raspunsuri ma rog
Am fost cu multe fete alte mai usoare altele mai grele in sensul la pat...ma rog,si de ceva vreme sunt cu o fata care mi-a schimbat viata cu mult, o iubesc enorm la fel si ea ma iubeste,dar problema este ca se lasa greu, eu am mai facut sex cu multe sa fim directi.
Ea este virgina am avut de multe ori discutii despre asta si etc...amamdoi avem 17 ani doar ca ea spune ca nu simte nevoia sa o faca nu vrea si avem ceva timp impreuna.
Niste sfaturi ceva? Cum pot sa o fac sa o atrag sau sa o determin in asa fel incat sa simta? ..si sa vrea sa o facem ca nu mai stiu ce sa fac etc.
Va rog seriozitate chiar sunt depasit

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti a schimbat viata, o iubesti enorm, da totul pana la dodoasca nu? Daca nu iti da, parca nu mai e asa buna ca restul.

| mihai69 a răspuns:

Nu prea ai de ales. Aşteaptă să simtă ŞI ea nevoia de sex. Până atunci, poate reuşeşti să îi arăți cum e prin peting.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca ea nu vrea, nu ai ce sa-i faci.

| sofisis a răspuns:

Ea e inca mica. Poate stie ca ai avut multe partenere inainte si nu are incredere in tine inca. Oricum, la 17 ani chiar nu e deloc deplasat ca o fata sa nu simta inca nevoia sa faca sex. Nu e inca pregatita. Daca o iubesti, o astepti. Daca nu...nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic ar trebui sa fie ea pregatita si sa simta, nu sa o convingi tu.Cea mai mare dovada de iubire si respect din partea ta este rabdarea.
De cat timp sunteti impreuna?!

| WhiteAxe explică (pentru anonim_4396):

Cam de un 1 an si 5 luni... faza e ca e virgina nu a facut o pana acum deloc si mi zice ca nu simte...nevoia..dar ..mnah vreau sa ajungem.mai departe daca intelegi ce vreau sa zic oricum relatia noastra nu se bazeaza pe sex in generla doar ca vreau sa ajung la urmatorul pas mai bine zis

| anonim_4396 a răspuns (pentru WhiteAxe):

Mda..am inteles..ar cam fii momentul atunci ..insa e cam complicat daca nu vine de la ea. Tot ce poti face e sa ii spui ca iti doresti sa treceti la urmatorul nivel, poate intr-un mod mai romantic :p

| kandaraki a răspuns:

Faptul ca tu esti un curvar si nu te poti culca cu o fata virgina denota faptul ca esti prost.
bine ca nu iti cedeaza fata, bravo ei.

| ShamelessQboy a răspuns:

Trebuie să ajungeți la o înțelegere de genul, tu o înțelegi ca ea încă nu este pregătită si o astepti, iar ea sa te inteleaga ca ai si tu nevoi fiziologice ca băiat si sa iti dea voie sa întretii relații sexuale cu alte fete până va fi ea pregătită!

| ShAdOw20057438 a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Nu, nu are cum adica ea sa stie ca se culca cu alte fete... nu merge. Sa dea l a b a laughing

| ShamelessQboy a răspuns (pentru ShAdOw20057438):

De ce tu! Dacă si ea il iubeste o sa-l inteleaga!

| WhiteAxe explică:

Ba ce o trecut timpul laughing asa prost eram pe atunci laughing inca ne tine relatia avem 3 ani de zile si ne am logodit...multumesc tuturor de sfaturile date..asteptarea a fost cheia, a si pentru cel care mi-a spus ca o iubesc dar pentru ca nu mi da "gogoasa" nu mai e buna ..nene..eu voiam sa o fac cu ea din motiv de iubire+ ca aveam ceva timp impreuna. oricum lucrurile s-au schimbat mult..mult in bine..multumesc oricum tuturor pentru sfaturile date laughing