| Deea_2059 a întrebat:

Am aproape 17 ani si sunt cu un baiat(17 ani si un pic) de un an, an in care am trecut prin multe impreuna, si am depasit momentele cand toata lumea se baga intre noi. Mi-a demonstrat de multe ori ca ma iubeste mult, si eu il iubesc pe el enorm. Nu mi-a cerut niciodata in mod direct sa facem dragoste dar simt ca vrea asta.Eu sunt pregatita sa fac pasul asta cu el( sunt virgina) dar mi-e frica intr-un fel sau altul de ce o sa se intample dupa. daca reuseste cineva sa ne desparta dupa aceea?straight face ce sa faaaac?

Răspuns Câştigător
| mary_9738 a răspuns:

Buna
in viata nu trebuie sa iti para rau si daca e sa nu fiti impreuna macar ai amintirile alea frumoase cu el si oricat ar incerca alti poate va despart, dar din inima nimeni nu-ti poate lua ceea ai trait u cu el fiindca asa ceva nu se uita niciodata.
si daca u te simti pregatita si ti-a demonstrat ca merita eu zic sa faci pasu asta fara sa iti para rau acum u decizi ce zice inima ta aia sa faci.Si bv ca ink la varsta asta mai esti is altele care la 13 ani is satule bravo ar trebui sa fie mandru de asta ca esti cuminte :*succes o zi buna:*

1 răspuns:
| EdwLo a răspuns:

Serios. traieste prezerntul. Daca ne gandim asa toti. cum ar fi?
De ce sa ma duc maine sa ma distrez? Poate voi muri calcat de masina, tir, strivit de copac, mancat de viu, aruncat din carusel. etc etc.

Nu te mai gandi, esti de 1 an cu el, cred ca ti-a dovedit multe, daca a stat atata timp cu tine, si mai ales! fara sa-ti ceara sa faci dragoste cu el. Probabil e un baiat f. bun. Deci... fa-o. Oricum sansele sa se desparta de tine pentru ca nu faci sex, sunt mai mari decat sansele sa se desparta de tine pentru ca a facut