| gabystar a întrebat:

Salutwave! Sunt o fata nu prea frumoasa dar nici urata. Dar as vrea sa stiu cum sa abordez un baiat pe care il plac, el fiind cu 2 ani mai mare ca mine.De gen, sunt o fire cam timida si fraiera.Imi puteti spune niste sfaturi?

7 răspunsuri:
| pink07 a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine. si sa incerci sa vb cu tota lumea inclusic cu baiatul care iti place. Atunci nimeni nu te va mai consirea fraiera...

| Zmeura a răspuns:

Ca sa abordezi un bait mai mare decat tine vreau sa-ti dau catvea sfaturi:
1)Poarta parfumul trau preferat! Tipele mature pretuiesc puterea parfumului personal care ramane in mintea tipilo
2)Vorbeste putin mai gros cand este prin preajma ta. Tipii mari urasc vocea pitigaiata.
3)Cozile de cal si cocurile sunt pentru fetite.Desfa-ti parul ca sa arati mai feminina si senzuala si vei parea cu cel putin 2 ani mai mare
4)Cnad iti place de un tip martur zambestei obrazniccand trezi pe langa el.
5)Uita de tirocurile cu Hello Kitty sau piesele roz.Cu cat te imbraci mai matur si mai elegant cu atat mai bine vei atragetipi maturi.
6)Tineti mainile in buzunarele din spate
7)Poarta tricouri cu trupe muzicale
Cam atat.Succes! a si nu-i bag in seama pe cei de pe TPU care te jignesc.

| Mikee a răspuns:

Renunta la timiditate ca fiecare are frumusetea lui aparte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu sa fiu pr tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai... fraiero laughing

poate ai vrut sa zici naiva big grin

cheia e la tine... esti fata... se zice ca fetele sunt mai mature decat baietii cu cativa ani... deci esti in avantaj sa zicem laughing

succes tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitallllllllllllllllllllrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu. fi u inasuti. du-te la el si spune-i ce ai de spus