| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: Am o prietena si se tot plange ca la viata ei (are 16 ani) nu a avut decat vreo 2 iubiti. Si spune ca nimeni nu o place, ca uneori se simte ca "ratusca cea urata". Intr-adevar nu este cea mai frumoasa fata dar nici cea mai urata. Si spune ca vrea sa aiba un prieten dar nimeni nu o place, si altele. Asa de fire ea e mai timida.
Chestia e ca eu nu pot sa dau niste sfaturi prea bune si m-am gandit ca poate voi ma puteti ajuta. Va rog ajutati-ma. Funda! Mersi la toti cei care imi raspund!

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Are Dumnezeu pe cineva si pentru ea.
Degeaba are o fata 100 de iubiti daca nu a simtit iubirea adevarata.
Tu nu poti decat sa o incurajezi, sa nu-si piarda increderea in ea!
Succes!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Alte fete de varsta ei nu au avut nici un iubit si ea se plange ca numai doi a avut...ce sa zic, inca nu a intalnit persoana potrivita cu care sa aiba o relatie ca lumea dar are tot timpul de acum intainte...

| Latinmoon a răspuns:

Sustine.o si fi alaturi de ea este cel mai bun lucru pe care il poti face. Si ajut.o sa.si gaseasca curajul pentru a obtine un zambet de odinioara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

După ce am citit prima parte a întrebării credeam că vrei să găseşti pe site-ul ăsta pe unul care să se dea la ea prin intermediul mess-ului sau al facebook-ului. laughing

Spune-i să-şi bage naibii minţile în cap, are doar 16 ani, ce naiba e cu tragedia asta imensă că nu a avut decât 2 iubiţi?! Cunosc fete şi de 18 care n-au avut niciun iubit şi nici nu au de gând să aibă prea curând unul. Chiar atât de obsedată e, atât de disperată şi de nepenetrată, sau ce naiba?

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Are timp de iubiti mai tarziu! 16 ani si abia 2? dar ce vroia? sa insire 20? Doamne fereste!

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau.
Prietena ta este cumva in concursul,, cine are mai multi iubiti pana la 16 ani?,,
Problema ei este ca nu are agenda de iubiri adusa la zi. Scoala, educatia, familia nu conteaza mai mult?
Sau isi doreste un viitor stralucit de pitipoanca?

Acum, cel mai bine, tu ar trebui sa o ajuti sa-si clarifice scopurile in viata.

Ca nu se poate si pitzi cu jde iubiti, si viitoare femeie cu cariera si familie.

Te-am tzucat, si-ti doresc rabdare cu prietena ta.

| mathew2002 a răspuns:

Zii ca decat sa isi gaseasca unu dupa care sa umble si s-o faca sa sufere, mai bine sa se bucure de o perioada singura.

| AnkuYo a răspuns:

Spune-i sa aiba curaj si sa treaca si peste aceasta perioada.Este adevarat ca unele fete de varsta ei nici macar nu au avut iubiti.Cu siguranta isi va gasi si ea jumatatea.Fiecare om are una.Nu ii spune ceva de genul "Dai in colo de baieti!" pentru ca asta va inrautati situatia.Iao mai usor happy Succes :*