| Alexandru_George_2002 a întrebat:

Salut, himenul se rupe daca faci baschet?

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Da se poate rupe de la anumite exercitii, intinderi etc, dar nu este o regula ci mai degraba o exceptie!

4 răspunsuri:
| MaTeOGG a răspuns:

Pe bune? Atat de mult de duce mingea? Iti bagi mingea in vagin, sau ce?

| Alexandru_George_2002 explică:

Sunt baiat, intrebam de gagicamea, joaca baschet si ea mi-a spus ca e virgina, cei care a.ti raspuns cu commurile alea de caterinca mai bine le.ati sterge laughing nici nu stiti despre ce dq e vorba laughing

| Jone1234 a răspuns:

Nu stai linistita nu se va intampla asa ceva
p.s. si eu joc baschet
p.p.s. sunt baiat nu fata

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jone1234):

Si daca esti baiat, unde unde p. m. stii ca nu se dezvirgineaza sau ca sunt cazuri exceptionale? Dispari de aici ca imi sar nervii pe tine!