| Geoorrrrge a întrebat:

Hmm. Cand stii ca iubesti o persoana?
Menționez ca pana acum nu cred ca am "iubit" pe cineva, deși am avut mai multe relații de-a lungul timpului.

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Cand iubesti plutesti. Daca te indragostesti de o urata o s-o vezi frumoasa si perfecta. Nu o s-o mai poti scoate din cap. Nu o sa mai fie nevoie sa mananci. Euforia o sa fie in meniu dimneata, la pranz si seara. Noaptea nu mai poti dormi din cauza ei. O sa zica lumea ca esti drogat. O sa ai privirea fixa. Dependenta va fi maxima si nu vei putea sta fara ea. Vei spera sa fie langa tine pana la adanci batraneti. Daca iti va cere sa te sinucizi o vei face fara sa clipesti. Culmea e ca nu te vei gandi la sex, doar la ea. Ea si atat!

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Doar știi. Nu e nimic bătut în cuie.

| seth2016 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ha, ha. Ti-am luat-o inainte laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru seth2016):

E același minut, de ce al tău e primul? laughing

| n1445 a răspuns:

Iubirea se dezvolta in timp, pentru a dezvolta iubire fata de o persoana trebuie sa petreci mai mult timp cu ea. Pentru inceput ai putea doar sa o placi foarte, foarte mult.