| anonim_4396 a întrebat:

http://www.tpu.ro/......nd-nervos/
Aveti aici detaliile.
Acum sa intru in subiect: Am incercat sa-mi cer scuze...dar din pacate mi-a dat seen (mesajul a fost unul elaborat, nu doar: "Imi cer scuze"), se pare ca am ranit-o destul de tare...intrebarea mea este: Ce ar trebui sa fac? Cum sa o castig inapoi?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mult timp ar trebui sa stai cu capul plecat in fata ei!

| MidnightR a răspuns:

Da,sigur frate, adica ea ti-a palme peste palme iar tu nervos, fara niciun motiv binenteles, te-ai enervat si i-ai spus sa se mute.Off, ce tragedie.Pe bune acum, am inteles ca te place, dar putea sa accentueze acest lucru printr-un sarut sau ceva, nu prin a te face o tinta umana.