| anonim_4396 a întrebat:

Astazi,colega mea de banca (persoana de care imi place) mi-a dat o palma peste fata (din greseala) iar eu, fiind nervos i-am spus ca poate sa se mute,si m-am mutat in spate.Tin sa precizez ca suntem prieteni buni si ca ma m-ai loveste cu palma (nu foarte tare). Intrebarile mele sunt: De ce ma loveste cu palma incontinuu,iar cand am intrebat-o,ea mi-a raspuns ca ii place sa ma loveasca. Cum ar trebui sa procedez? (sa nu ii spun nimic,sau sa imi cer scuze pentru iesirea mea?). Si am m-ai observat ca in timpul orelor, face diferite chestii pentru a-mi atrage atentia (iar daca nu o bag in seama face de mai multe ori si mai tare). O iubesc foarte mult si nu vreau s-o ranesc sau s-o pierd...

Răspuns Câştigător
| MrLucas a răspuns:

Totul e foarte evident,ma mir ca nu ti-ai dat seama si a fost nevoie de atatea persoane sa iti spuna. Fata te place,iar in incercarea ei disperata de a iti atrage atentia tu ai expediat-o pur si simplu. Vorbeste cu ea cand prinzi un moment mai oportun,iti ceri scuze si o saruti.
Uita de momentul in care ii spui ca o placi si o intrebi daca te place si ea, cred ca nu mai esti la gradinita, nu? Sa fim seriosi, e nevoie de fapte nu vorbarie aiurea, plus ca e mult mai frumos asa si mai intens.

8 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Atunci spune-i asta ei. Spune-i-o! Altfel o vei pierde. Lasa palmele, ea incearca sa iti arate ca ii pasa.

| peperonies a răspuns:

Pai continua sa nu faci nimic in privinta asta ca a ta o sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

te place și nu știe cum să-ți mai atragă atenția laughing fiind dată din greșeală și ținând cont de faptul că o placi, ar fi ok să începeți să vorbiți iar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incercat sa imi cer scuze pentru iesirea mea...dar se pare ca mi-a dat "seen"...chiar asa de tare am ranit-o?
Ce ar trebui sa fac?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sarut-o odata frate, ai verde clar

| MidnightR a răspuns:

E tsundere.

| AidaChrn19 a răspuns:

Ioi, ce dragut! happy Asa eram si eulaughing). Imi placea mult de un coleg si imi placea sa ma bag in seama cu el de o groaza de orii. De cele mai multe ori ne certam ( toti ziceau ca ne placem) pentru ca toata ziua ne certam. In fine. Te place si ea, oricum raspunsul la intrebare este ca face asta ca sa se bage in seama cu tine.

| AndreiBoss1273 a răspuns:

Inseamna ca ii place de tine. Intreab-o daca te place, daca zice da ii zici si tu laughing daca zice nu nu ii mai zici nimic happy