| CosminBone a întrebat:

Salut, i- am dat mesaj unei fete pe care o plac mai demult si dupa nu am mai vorbit cu ea, iar acum cateva zile un prieten i- a dat in gluma mesaj si i- a spus ca o plac si ea a dat seen si nu a zis nimica.Credeti ca asteapta sa vorbesc din nou cu ea sau nu mai am nici o sansa?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde, n-am de unde sa stiu. Ori te place si ea e si socata, ori nu te place.
Cel mai bine da-i tu mesaj si spune-i si vezi ce raspunde.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu a dat nimeni, seen!
"seen" inseamna vazut si apare automat cand vezi mesajul!

| vocea a răspuns:

Frate daca vrei sa ai cea mai mica sansa trebuie sa vorbesti cu ea, fii sincer si relaxat si spune-i ce simti.

| AlexandruCurca a răspuns:

Vorbeste cu ea, o sa iti raspunda sigur! Eu zic ca e doar timida sau rusinoasa.

| anonim1234556 a răspuns:

Heeei. Vorbeste cu ea si fii sincer. Fetele adora ca baietii sa faca primul pas si sa le spuna adevaratele sentimente. Incearcaaa

| DianneSlr a răspuns:

Dacă era interesată, probabil că spunea ea ceva. Totuși, poți s-o întrebi " ce faci?" și vezi cum se comportă. Baftă.