| Andreiut04 a întrebat:

Salut, Îmi place de o fata, am cunoscut-o pe discord, într-un grup de mai mulți prieteni în care, activitatea cea mai deasa e sa jucam Minecraft. După un an în care ne-am cunoscut am zis sa ne întâlnim într-un loc comun, mai exact în Cluj... Întâlnirea a fost formata din 5 băieți și 3 fete.Și aici a aparut problema... Eu și cu încă un băiat am stat mai mult cu una din ele, am ajuns sa ne cunoaștem mai bine și uite asa, a ajuns sa ne placa la amândoi de ea. Problema e ca, chiar dacă statea cu el mai mult, nu se ferea atunci când o luam în brate, o sărutam pe frunte, sau o luam de talie. Problema a început însă când ne-am despărțit toți și ne-am dus toți la casele noastre. Fata fiind din Ialomița, eu din Craiova și celalalt băiat din Tulcea, acel băiat e mai mare decât mine, are și permis și ocazional o mai vizitează.Eu am 17 ani si pur și simplu atunci când o viziteaza ii mai duce un cadou, au timp sa vorbească mai mult si toate astea.Eu în schimb, în afara de sinceritate nu ii pot oferi altceva, încă. Ii dau mesaj, ocazional îmi mai da și ea, comunica cu amândoi. Dar am asa impresia ca nici ea nu știe ce vrea. Îmi spusese odată ca observa ca celalalt băiat se comporta prea frumos cu ea și ea nu știe cum sa reacționeze. Nu știu ce sa fac, cum sa o abordez, i-am mai spus ca îmi e super drag de ea, ca e frumoasa, ca vreau sa o iau în brate și chiar și ea mi-a răspuns la fel.Simt ca ii place totuși mai mult de el decât de mine, ii răspunde mai repede la mesaje lui decât mie și toate astea. Ce sa fac, cum sa abordez?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O suni sau o rogi sa vina sa va intalniti si atunci ii spui ca-ti este draga si ca vrei sa fie prietena ta.
Daca accepta atunci poti sa-i ceri sa-l evite pe celalalt, asa cum ar fi normal.

| CIaudiu a răspuns:

Fata joaca la mai multe capete, e cazul sa nu avansezi. Fi-ti cel mult prieteni.

| Cheo0S a răspuns:

Treci la alta, o fata care te place bate apropouri de relatie Inca din primele intalniri.
Nu are rost sa ti pierzi timp si sa ti faci sperante aiurea. Chiar daca iti e greu.

Răspuns utilizator avertizat
| BogShow a răspuns:

Trebuie sa faci rost de parfum pentru penis uite iti dau eu nr de la magazin: 0733626462