| Sa6ka a întrebat:

Salut imi place de o fata cum sa fac so cuceresc sa-i placa si ei de mine? ajutati-ma va rog

10 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Daca.nu.ii.place.de.tine.nu.ai.ce.face.daca.nu.iai.
spus.nimic.spunei.in.fata.si.gata

| cristina a răspuns:

Prin felul tau de a fi nu incerca sa te dai drept altcineva pentru ca nu e bine
fi glumet simte-te bine in pielea ta
odata ce tu te simti bine si cei din jurul tau se vor simti bine
winking
pup

| Aiicha a răspuns:

Incearca sa fii misterios, sa nu-i totul pe tava. vorbeste cu ea despre lucruri care-i plac dupa care te faci nevazut cateva zile, adica foloseste si indiferenta. da-i impresia ca te poate avea, dar in cateva clipe ii scapi printre degetewinking

| danco a răspuns:

Ai incercat tu sa te corectezi, sa scrii inca o data mesajul, dar tot ai dat-o cu bata-n balta. Dupa "Salut", trebuia o virgula; nu se zice "imi place de o fata", ci "imi place o fata". Si tot asa: "sai", corect "sa-i", "so", corect "s-o", "va rog", corect "va rog". Asa ca intai la scoala, apoi iubirile, ca apoi ne miram de ce generatiile care vin sunt din ce in ce mai incompetente...

| gabitza144 a răspuns:

Pai prin felul tau de a fi, nu incerca sa te comporti ca si cum nu ai fi tu, fi tu insuti si o sa fie ok, cand o vezi saluto bag-o in seama mai vorbeste cu ea, fa-i complimente de fiecare data cand o vezi de ex:"ce bine arati astazi, imi place cum te-ai asortat, imbracat"intelegi daca ai nr ei de telefon suno intr-o zi si spune-i:"nu ai vrea sa iesim la un suc sa mai vorbim si noi"si dupa ce ati terminat de vorbit la suc, cand ajungi acasa o suni si ii spui ca:"mai placut compania ta si esti o fata draguta si as mai vrea sa mai iesim cand esti tu libera iar undeva asta daca ai si tu placerea"si de aici iti dai seama daca te place si ea sau nu daca tia acceptat a 2 intalnire cu tine atunci chiar te place. sper ca ti-am fost de folos pa pa

| IceBlood a răspuns:

Iesi in evidenta, fii de treaba, uita-te la ea, salut-o din cand in cand, zambeste-i invit-o in oras sau ofera-i un cadou happy apoi spune-i ca o placi happy dar nu fi prea insistent trebuie sa fii calmwinking nu fa chestii stupide nu te da cu o tona de parfum fii ingrijitwinking fa-ti multi prieteni asta te face cool si nu insista sa faceti sex e enervant hmm fii tu insatiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti niste fraeri fraeri fraeri fraeri fraeri fraeri fraeri fraeri fraeri ma

| danny_5717 a răspuns:

Ia un pistol, o prinzi de gat si ii pui pistolu la cap apoi ii zici: auzi fa! tie iti place de mine ca de nu...

si gata uite ca tiai rezolvat problema laughing

| Vaseok01 a răspuns:

Sa6ka la mine e fix asa doar fata aceia stie ca o iubesc si ia a spus nu :'(

| Sa6ka explică:

Mersi de ajutor