| XxCataGramaxX a întrebat:

Imi place de o fata din copilarie si sunt timid, nu am curaj sa ma apropiu de ea. Cu toate ca trec in primul an de liceu si ea trece pe clasa 7 simt un sentiment foarte puternic pentru ea.
Cum sa incep, ce sa-i spune, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| TomiiiTza a răspuns:

Gaseste subiecte in comun cu ea.
Fao sa se distreze si sa se simta protejata alaturi de tine.
Indeplinestei dorintele, dar nu te lasa dus ca se invata si va profita.
Intai de toate astea trebuie sa te asiguri ca nu e intr-o relatie!
Succes Bro! Funda? happy

3 răspunsuri:
| Bellinda99 a răspuns:

Pai depinde si cat de des va vedeti..Cat de buni prieteni sunteti...Voi de obicei iesiti afara impreuna? Liceul tau si scoala ei sunt aproape una de alta?tongue.Din ce oras esti?tongue

| XxCataGramaxX explică (pentru Bellinda99):

Pai eu stau la "tara" si o sa ma duc la liceu la un oras aici aproape {in Reghin} si ea o sa fie inca 2 ani la scoala aici la sat... in fiecare seara ne vedem in gasca. ea nu stie ca o plac... m-am interesat si nu are prieten. nu stiu cum sa incep sad

| Mihaelaaaaaa a răspuns:

Prima data trebuie sa vezi daca si ei ii place de tine happy daca nu, nu ar avea rost sa treci peste timiditate si sa ii spui ceea ce simti.