| Sergentu_Alin_1984 a întrebat:

Salut

Imi place de o fata(si ei ii place de mine), dar cand incerc sa vorbesc cu ea pe retelele de socializare ma ignora. sad
Ce sa cred? Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Dante30 a răspuns:

Iar in cazul in care nu te-ai inselat fa-ti curaj si vorbeste cu ea fata in fata, fa-o sa rada, sa zambeasca sa se simta dorita/ iubita, nici sa o sufoci insa sa ii oferi atentia de care are nevoie, nu ii spune te iubesc decat dupa 2-3 luni si asta daca esti sigur ca O iubesti, si mai presus de orice nu ii spune ca e speciala fa-o sa se simta asa.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce-ar fi daca ai incerca sa-i vorbesti live, fata in fata si privind-o in ochi?
Asa, ai avea garantia ca te place sau nu, ca te ocoleste sau nu si ai crede exact ceea ce vezi!
Live!
Nu?
happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sigur și ea te place?
Din atitudinea ei nu reiese acest lucru!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa crezi ca te-ai inselat.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pai ar trebui sa crezi ca ea nu prea te vrea de iubit, parerea mea. Daca chiar te vroia aflai tu mai mult ca sigur din moment ce ai bombardat-o cu mesaje.