| anonim_4396 a întrebat:

La capitolul socializare stau foarte prost:unele fete din scoala ma cunosc si chiar sunt prietena cu ele pe retelele de socializare,dar dupa aceea cand ma intalnesc cu ele la scoala observa ca nu vorbesc cu ele, etc.Imi trimit mesaje ca sunt nebuna (cred ca din cauza ca nu vorbesc cu ele),etc(din cauza asta nu mai am niciun cont de socializare).O fata de la mine din scoala este si desteapta si toti vorbesc cu ea,iar pe mine ma stiu toti dar nimeni nu vorbeste cu mine(imi zic ea,fata asta,etc.).Cum fac ca toti sa vorbeasca cu mine si sau fiu populara,dar vreau si o metoda prin care sa-i fac sa vorbeasca cu mine,chiar nu sunt tupeista de loc(daca colegii imi zic sa le arat la teme sau altceva, eu fac acel lucru)!

Răspuns Câştigător
| 1231242 a răspuns:

Primul rând, nu știi ce e aia SOCIALIZARE, în al doilea rând, găsețte-ți ceva de făcut și lasă Facebook-ul, iar legat de interesul că alții nu te plac, ei bine, welcome to real life, kid!

| Stefany23 a răspuns (pentru 1231242):

Wow! Asa imi zic si profesorii!

1 răspuns: