| cristichriss a întrebat:

Salut, imi place de o fata si imi este rusine sa-i spun "Buna". niste sfaturi va rog?

Răspuns Câştigător
| Rainmaker a răspuns:

Salut cristi!
Nu trebuie sa-i marturisesti in cuvinte unei fete ca-ti place de ea.Dovedeste-i prin fapte.O sa-si dea seama singura si o sa actioneze in consecinta.Fii mai putin timid, inarmeaza-te cu mult tact si putin tupeu, dar mare grija ca prea mult tupeu duce la nesimtire, calitate care in opinia mea, trebuie neaparat "operata"!

| cristichriss explică (pentru Rainmaker):

Multumesc pentru sfat big grin

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai nu o cunosti? Roaga pe cineva care o cunoaste sa-ti faca cunostinta cu ea, daca n-ai curaj sa te duci si sa o intrebi ce mai face, sa-i spui ca tu esti X si ai vrea sa-i afli numarul, asta numai daca e pe Telekom, ca n-ai si pentru alte retele laughing) sau depinde in ce retea esti tu

| cristichriss explică (pentru Th3AbSinTh3):

Multumesc pentru sfat!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ia un tovaras cu tine si mergeti in clb, acolo nu trebuie sa conversezi la nivel rational, agati fata te duci ii iei de baut o ametesti si e a ta

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu poti sa-i zici nici atat, ar fi cazul sa-ti vezi de treaba, sa lasi fata in pace deoarece prietenie pe muteste nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i salut.

| floppy98 a răspuns:

Du-te la ea si da-i un cap in gura!

| Alex_Allexino_1992 a răspuns:

Intrebare de copil de 12 ani

| Claudia132345 a răspuns:

Ai incredere in tine ce o fi!