| BuradaCosmin a întrebat:

Lume dati-mi si mie niste sfaturi imi place de o fata si imi ieste cam rusine sa-i spun in fata ce ar trebui sa-i spun ca sa nu par disperat cum am vazut la altii? Mersii anticipat

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Pai cum sa faci.foarte simplu.incerci cumva sa o inviti la o plimbare, acesta e primul pas daca accepta din prima e ok.si va plimbati, merge-ti la un suc, si printre unele printre altele ii spui ce simti pentru ea, si ca ai vrea sa fiti impreuna.si daca te accepta de bine, daca nu nu inseamna ca esti disperatwinking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Glittărr a răspuns:

Intai trebuie sa fii sigur ca si ea te place... apoi poti sa ii spui ce vrei...