| zAnonim2001 a întrebat:

Imi place de o fata si m-am gandit sa-i spun lucrul acesta, dar nu gasesc niciodata momentul potrivit, asa ca m-am gandit sa-i scriu ca imi place de ea. E urat sa ii spun lucrul acesta printr-un mesaj?

Răspuns Câştigător
| folositiPrezervativul a răspuns:

Ba, nu ii zice in fata, deoarece o sa aveti amandoi emotii si o sa va simtiti de c****, vorbeste cu ea ceva timp si vezi daca iti raspunde, daca aduce subiecte de conversatie, lucruri de genul, daca face un efort si ea, ii spui ca iti place de ea, dar asa frumos, nu ''Fa, imi place de tine'', ceva de genul ''Chiar m-am atasat de tine si imi esti draga, imi place sa vorbesc cu tine si as vrea sa fim mai mult decat prieteni, scuze daca te-am luat prin surprindere, dar te plac destul de mult si am mari emotii'', asta e standard, nu ii zice dracu ca o iubesti ca dupa fuge de rupe pamantul ca zice ca esti obsedat. Mult succes, da-mi mesaj daca vrei mai multe sfaturi.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ca e urat dar daca n-ai niciun semn de la ea si ii spui asta doar intri intr-o situatie mega penibila si amandoi sunteti pusi intr-o situatue stanjenitoare.

| Popescu_Elena_1976 a răspuns:

E k. Sfatul meu e să nu insişti, vezi întâi ce spune şi ea.

| AzoreL112 a răspuns:

Nu, din contra. Cred ca daca ii spui un simplu "te iubeac" E mult mai ok decat alte metode.
Bafta

| zAnonim2001 explică (pentru AzoreL112):

Nu poti sa i spui unei persoane te iubesc asa simplu laughing