| EdyEdyson a întrebat:

Salut, imi place de o fata si maine s-ar putea sa iesim. Si ea cred ca ma place adica imi dau seama dupa cum vorbeste cu mine... si nu stiu cum sa o intreb daca vrea sa fim impreuna sau sa o sarut direct... si cum as putea sa reactionez maine cand ma vad cu ea? Adica s-o iau in brate, s-o pup pe obraji etc.

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sarut-o draga direct, dar nu pe obraji, ca de pupaturi pe obraji e satula! Doreste si ea sa fie sarutata, nu pupata!

| peperonies a răspuns:

Mentalitatea de baza e ca mai bine ceri scuze decat voie.

Răspuns utilizator avertizat
| Happyjump a răspuns:

Nu sari pe ea, poate e mai pudica. Încearcă sa o cucerești, sa o faci sa Rada si apoi poti sa faci mai mult.

| Pinocchio a răspuns:

Te poti trezi cu o palma pe fata daca incepi direct cu un sarut.
Toate la timpul si locul potrivit, stati de vorba, povestiti, va plimbati etc si la un moment dat o sa simti tu daca a sosit momentul pentru declaratii/pupaturi.

| Mirke a răspuns (pentru Pinocchio):

Cu fetele niciodata nu stii cand e momentul potrivit, mai bine sa incerci decat sa astepti degeaba si sa regreti, daca nu iese bine iti ceri scuze si incerci altceva, nici cu intrebatul nu e ok, ca poate e rusinoasa, sau o prinzi in moment prost, iar baietii cam au "ïnstinct" sa o dea in bara!

| Mirke a răspuns:

Incepi usor nu sari pe ea!

| Mirke a răspuns:

Inearca sa o pupi pe obraz, te epropii usor si astepti sa vezi cum reactioneaza, daca nu se fereste inseamna ca si ea vrea. si poti sa continui la buze, dar ai grija sa nu o sperii sau sa se simta ofensata! maniere!

| cineva666 a răspuns:

Acum nu mai este la moda sa intrebi:vrei sa fim impreuna? happy te intalnesti cu ea.o scoti la un suc, va plimbati happy stati pe o banca in parc daca va permite vremea, ia-o de mana si vezi cum reactioneaza.inainte sa va despartiti poti sa o imbratisezi. daca pare deranjata iti ceri scze.

| cineva666 a răspuns:

Acum depinde si de fata.

| cineva666 a răspuns:

Nu forta nota happy graba strica treaba uneori. acum depinde si de persoana de langa tine