| Me_4897 a întrebat:

imi place de un baiat de la mine din clasa. Ne intelegem foarte foarte bine adica vb pe mess zilnic, vb si la scoala etc.Nu vreau sa-i spun pentru ca avem o prietenie frumoasa, iar daca-i spun ma tem ca nu o sa mai vb cu mine.
Problema e ca anul acesta a venit o colega noua in clasa care se da la el.
Mi-e frica ca baiatul pe care-l plac sa nu se indragosteasca ea.
Ce sa fac?crying

2 răspunsuri:
| Ambrus a răspuns:

Ce sa faci? taie-te! happy

| MituPitu_3301 a răspuns:

Cred ca e un moment bun sa vorbesti mai deskis cu el! Dar vb si despre fata asta, intreaba-l ce crede despre ea!