| Catenstein a întrebat:

Heii! stiu ca am mai scris asta odata dar vreau mai multe pareri va rogpuppy dog eyes:
Deci:Eu tocmai am inceput liceul si am cunoscut un baiat care e cu mine in clasa imi place de el si vreau sa fiu cu el dar nu stiu cum sa ii spun cred ca ma place deoarece se cam "holbeaza" la mine in timpul orelor imi zambeste vorbeste cu mineetc. dar cam toti[nu "cam toti" ci chiar toti ]baietii din clasa se dau la mine si devin cam enervanti mai ales un baiat mai mare care a ramas repetent 8-) e ff enervant azi cand baiatul de care imi place sa asezat langa mine sa vorbim baiatul ala mai mare s-a bagat si a inceput sa tipe la tipul de care imi place ca sa ma lase in pace etc.8-)... i-am zis sa ma lase in pace[tipul mai mare] dar nu inceteaza dar daca o sa reusesc sa stau cu tipul de care imi place ce o sa zica baiatul ala mai mare? mi-e frica sa nu faca vreun Show sa ne desparta

Răspuns Câştigător
| AweSomee a răspuns:

Cred ca trebuie sa iti faci un amic cu cativa ani mai mare ca tine. gen unu de 18-19. un vecin ceva big grin sa ii spuna sa bage putin frica-n el. si se calmeaza. sa-i spuna cu frumosu. daca se mai intampla. vine ii da una sub barba. ia somn happy si sigur se calmeaza. stiu cum e. si eu am fost nevoie sa fac astfel de gesturi.dar daca cu vorba buna nu vrea. trecem la fapte :d sper ca te ajut :* asa ca ai grija happy nu lasa toti "cacaciosii" sa te faca sa suferi. Succes in continuare :*