| muriel a întrebat:

Salut, imi place de un baiat si un profesor tot ma intreaba daca mi place de cineva din clasa aceea si inainte de ultima ora a noastra a fost clasa lui si eu m-am pus la un laptop si am intrebat cine a stat aici si doamnu profesor mi-a zis ca acel baiat si domnu profesor tot ma intreaba daca imi place de el si de astea ce inseamna? funda si vot

2 răspunsuri:
| 1People a răspuns:

Inseamna ca ori a observat el asta si te intreaba din curiozitatea casa ii zica acelui baiat ori acel baiat i-a zis ceva de tine si profesorul na... incearca sa vada... FUNDA:X

| Laviiiiii a răspuns:

Eu cred ca acel baiat te place si l-a pus pe prof sa te intrebe. S-o intelege bine cu profu ala,daca ai e si dirig si cred ca asta e raspunsu,dar intreaba-l si tu pe prof asa: Dar de ce ma intrebati mereu,spunet-ti serios acum,de ce? dar sa fii calma si sa il intrebi asta relaxatahappy Sper ca te-am ajutat, daca il intrebi o sa aflii raspunsuu, cand te mai intreaba raspunde-i si tu cu intrebarea astawinking