| Andreutzzzaa a întrebat:

cum imi dau seama daca un baiat ma place? e coleg ca mine de clasa, in ultima vreme se joaca in parul meu se ofera sa ma ajute si tot intreaba de mine cand nu sunt langa el.am mai fost impreuna de 2 ori dar la ultima desp el mi-a zis ca o sa ramanem buni prieteni dar de cateva zile se poarta f frumos ca mine. oare ma place din nou? astea-s semnele?

Răspuns Câştigător
| Sweet111 a răspuns:

Da sunt semnale pentru ca fix asa face si un baiat de la mine din clasa se comporta la fel! si i-a spus unei fete cai place de mine. Deaceia inseamna ca si colegului tau ii place de tine.
Numai sa fii atenta baietii, de regula, sunt cam blegi...Sunt usor de "citit":incearca sa se dea "mari" cind esti in apropiere, o fac pe desteptii si cauta sa iti zimbeasca tot timpul.Cu toate acestea, asteapta sa faci tu primul pas si daca iti place de un baiat, e bine sa ai tu initiativa...
Daca se uita insistent la tine, te baga in seama, iti spune chestii frumoase.s.a inseamna ca ii place.
Bafta! kiss
pa pa wave

2 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Da.probabil ca te place iarasi. oricum cateva zile is prea putin. Asteapta inca vreo 2 saptamani sau chiar o luna si vezi cum se comporta, daca in decurs de o luna se comporta tot asa frumos, si nu'ti spune ca te place atunci vorbeste cu el si propune'i sa fiti iar impreunalaughing

| ZambetheCaptive a răspuns:

Cred ca da adica daca nu te placea nu avea cum sa se joace in parul tau si sa intrebe de tine