| DolceKiss a întrebat:

Salut.Imi place de un tip cu care fac meditatie si vreau sa ii spun ce simt pentru el...Ma ajutati si pe mine cu replici sau cum sa ii spun? Funda pentru cel mai rapid si folositor sfat!

4 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Cati ani ai tu si cati are el?

| DolceKiss explică (pentru JustRoxanne):

E chestia ca el e un tip usor rebel, asculta trupe si melodii gen parazitii si bug mafia etc.Si nu cred ca i-ar place sa ii spun parand mai timida....As vrea cv mai indraznet.

| DolceKiss explică:

| gabyi418 a răspuns:

In primul rand omul nu-i rebel.Ascultand parazitii sau bug mafia iti deschizi ochii, vezi lumea asa cum e ea...parerea mea e sa te duci si sa ii spui in fata ce simti pentru el.