| popescu12345 a întrebat:

Hei TPU, am 18 ani si fac meditatie la mate, eu nu vreau sa mai fac dar mi-e frica de tati sa ii spun ca nu vreau sa mai fac meditatie, ajutati-ma cu un sfat, va rog

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in aceeași situatie din pacate! sad
Stiu cum e!
Un sfat... sa îi spui aceluia cu care faci ca nu iti mai doresti! Direct in fata! Nu te poate obliga cineva! Spune-i si părinților! Pe mine meditatiile mai rău m-au incurcat! Poti spune ca nu merge, nu intelegi etc. Vezi ce faciwinking. Sper sa scapi ca eu nu am scapat asa usor broken heart((

| IoanaRoman09 a răspuns:

Asa si mama tot la mate ma trimitea la meditatii la mate si eu pur si simplu nu ma duceam.Ma durea in cot.Si acum imi pare rau ca intre mine si perete nu exista vreo diferenta la ora de mate.Ia si du-te acolo la meditatii ca nu strica