| krazyboy47 a întrebat:

Imi place foarte mult o fata pe care o cunosc de aproape 7 ani.Suntem prieteni foarte buni.Am intrebat-o acum cam 3 saptamani daca am sanse cu ea.Ea mi-a spus ca daca o sa fim impreuna si apoi o sa ne despartim relatia noastra de prietenie nu o sa mai fie la fel.Ce pot face sa o conving sa fie impreuna cu mine?

Răspuns Câştigător
| Dianaㄨ a răspuns:

Demonstreaza-i ca nu vrei doar o chestie de moment si ca veti fi impreuna pana la capat, daca asta vrei.
Nu trebuie sa se incheie relatia voastra si nu trebuie sa vorbeasca deja despre o eventuala despartire.
Trebuie sa o convingi ca ti la ea si ca tu chiar vrei ceva serios, nu o relatie de cateva zile.
Astfel, ii vei castiga increderea si, sa speram ca se va indragosti de tine si se va darui total relatiei voastre!
Succes, o seara placuta si un week-end la fel!:*

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De ce sa obligi pe cineva sa fie cu tine daca inima ei nu vrea?

| Dianaㄨ a răspuns:

Multumesc foarte mult, daca mai ai nevoie de ajutor acceseaza meniul "Contactati-ne" de aici :
http://educatiasexuala.ucoz.ro/

| Dianaㄨ a răspuns:

Multumesc pentru funda! Sper ca o sa te mai pot ajuta, poti accesa de asemenea meniul"Contactati-ne" de pe http://educatiasexuala.ucoz.ro/!

| Patricia96 a răspuns:

Spune-i cat de mult o doresti!
Spune-i ca e speciala fata de celelalte!
Ca o cunosti bine, si ea pe tine!
Ca vrei sa iti fie aproape mereu!
Ca ai nevoie de ea langa tine.
Ca vrei sa o iubesti si sa te iubesca!

| whitesensation a răspuns:

E clar, fata nu vrea. Dar de dragul relatiei voastre de prietenie si sa nu te raneasca te amageste si mai mult rau iti face. Combina-te cu o prietena de-a ei. O sa vina ea dupa tine. Funda

| JustMe324 a răspuns (pentru whitesensation):

E cea mai buna solutie

| geocris98 a răspuns:

Demostreazai ca chiar tii la ea si chiar asa e daca o sa fiti impreuna si o sa va despartiti prietenia voastra o sa se destramewinking