| Dray6013 a întrebat:

Imi place mult de o fata de la mine din clasa. Vorbim destul de mult pe mess, radem, de obicei ea ma saluta prima, iar cand o face pare destul de incantata si imi zambeste, cred ca ma si cauta cu privirea, pentru ca se uita destul de mult in directia mea, mai ales cand intru in clasa.E vreo sansa sa ii placa/sa inceapa sa ii placa si ei de mine?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur ca DA, fiindca in caz contrat probabil ca te-ar ignora. Daca simti ca iti placesi tie de ea. incearca sa procedezi la fel pentru a deveni prieteni. Succes!

| Issabelle6789 a răspuns:

Da.Exact asta simt si eunsa fac acum ca imi place un baiat.As vrea sa vorbesc mereu cu el, sa il privesc in ochi.Mereu cand el e undeva ma uit in acea directie ca sa il vad si caut cat mai mult sa vorbim. Daca iti zambeste mai mult ca sigur te place.Incearca sa te apropii mai mult de ea ca sa vezi cum reactioneaza. Daca se emotioneaza mai mult ca sigur ca te place.