| Anonymous69 a întrebat:

As dori si eu sa stiu ce parere aveti despre urmatorul lucru...Eu am o colega in clasa sta chiar in fata mea mie imi place mult de ea nu i-am zis inca asta direct dar vorbim destul de mult si la scoala si pe mess si cred ca si ea ma place. Cand vorbim la scoala am observat ca isi trece mana prin par si zambeste, cateodata cand mergem in laborator la fizica/chimie si stam in banci diferite ma cauta cu privirea si eu fac la fel, deseori in pauze cauta sa vorbeasca cu mine...Deci, ma place sau doar asa, ca pe un amic? big grin

2 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

In primul rand tu esti singurul care isi poate da seama daca te place sau nu, daca se simte atrasa de tine sau nu.Ai putea sa-ti dai seama din felul cum iti vorbeste,cum glumeste cu tine, cum te saluta, daca este mereu atenta la ce spui/povestesti pur si simplu din comportament.Din cate spui este posibil ca si ei sa-i placa de tine asa ca incearca sa te apropii mai mult de ea sa descoperi ce aveti in comun si la ce va potriviti cel mai bine si sa petreceti cat mai mult timp impreuna.Baftawinking

| Anonymous69 explică (pentru butt3rfly16):

Pai eu am auzit ca, daca o fata isi trece mana prin par cand vorbeste cu un baiat, inseamna ca il place...happy