| Anna_6465 a întrebat:

Imi place un baiat cu 3 ani mai mare ca mine si i-am spus ca-l plac.Problema e ca el a zis ca are prietena si ca nu vrea, dar stiu ca si el ma place. A mai zis ca pe mine si pe prietena mea ne place 81%. De aici incepe problema:cum sa fac sa n-o mai placa pe ea ci pe mine? Tin sa mentionez ca atunci cand e prin prejma se uita des la mine.Va rog.Multumesc!

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Isi bate joc de voi, ca sunteti mici si cu capul in nori!

Daca a zis ca nu vrea cu tine, care cuvant nu intelegi?!

| Floreenofficial a răspuns:

Eu zic totusi sa nu te bagi peste ei. daca el crede ca ar iesi mai bine dintr-o relatie cu tine te va cauta...
succes! :*

| Ririru a răspuns:

Hai ma?
Si daca te place de ce nu o paraseste pe aia? De mult ce te place?
Asta isi bate joc.

| Fabolous a răspuns:

Probleme existentiale frate, sa mor eu. Afara e criza si fetele nu stiu cum sa se mai dea la baieti care au prietene. Cum mai e lumea in ziua de azi. Ce poti sa-i faci? Un blow job si e al tau!

| Anna_6465 explică:

Aaa si mai demult imi dadea palme la fund(laughingrolling on the floor)si imi facea complimente

| alinah a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai incredere in tine, propuneti ca vrei sa castigi inima acestui baiat. Poti sa incepi prin a avea mai multa grija de aspectul tau fizic ( sa iti aranjezi parul, sa te imbraci mai elgant etc ) ai putea incerca sa faci mici glumite cu el, astfel atragandui atentia asupra ta.si pana la urma totul va veni de la sine...succes!