| puf1992 a întrebat:

Imi place un tip. foarte de treaba. Faza e ca, el ii mai mare decat mine cu un an si doua clase. el imi spune ca sunt draguta ca stiu sa ma distrez am vorbit pe faza cu noi. da nu asa de mult si mi-a spus ca nu vrea sa fie cu mine ca sunt mica. nu mi-a spus chiar asa dar asa ar suna. ce spune-ti?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Daca te-ar fi placut,n-ar fi tinut cont de varsta,de fapt n-ar fi tinut cont de nimic...dar stai linistita, sunt multi baieti pe lumea asta, trebuie doar sa-l gasesti pe cel care ti-e sortit. iar cand vei mai creste poate tipu va remarca multe alte calitati si te va vrea langa el.bafta

2 răspunsuri:
| Andreia1 a răspuns:

laughing) mica? hm.si prietenul meu are 20 si eu 16 thinking 4 ani diferenta si ar trebui sa ma considere piticot?laughing, si `1 an impreuna.inseamna ca este un mare prostut baiatu alalaughing
numai copii nematurizati cred asta...:p ca esti mai mica, daca este un insensibil si nu te merita mai bine ia'ti gandul ca vrea doar sa te faca a crede ca este mare gigolo
tine minte ca roata se intoarce!

| chiury a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa il uiti, daca chiar ti-a zis si motivul e clar ca nu vrea sa fie cu o persoana mai mica decat el, sunt multi baieti care te plac si vor sa fie cu tine, doar asteapta si ei vor veniwinking