| Keeyz a întrebat:

Imi poate spune cineva ce floare apare in luna mai si rezista cam 2-3 saptamani? Multumesc frumos si stiu ca e pusa aiurea categoria...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Apar multe asa ca enum doar cateva :laleaua, gladiola, zambila, liliacul, Majoritatea sunt/stau inflorite minim 2 saptamani.Asa ca ghicitoarea ta nu cred sa aiba un castigator cert.

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

tongue Lalele!

| Keeyz explică:

Nu a fost o ghicitoare, ci doar o simpla intrebare. O fata mi-a zis ca-i plac doar un anumit "tip" de care infloresc doar in luna mai cam 1-2 saptamani (update). Doar atat. Cu alte cuvinte m-a lasat cu ochii in ceata si incerc sa-mi dau seama care e acea floare. Am gasit geva cu 20 de tipuri de fori ce infloresc in luna mai s.a.m.d.
Multumesc foarte mult pentru raspus iar daca ar mai veni cineva cu vreo adaugare, va fi bine primita.