| Cristinel2008 a întrebat:

Salut,

Imi puteti recomanda si mie o cafenea, ceainarie sau un loc in care pot merge cu iubita mea si sa stam linistiti fara sa se uite toata lumea din jur la noi.de preferat un local cu separeuri sau ceva mai retras happy. Multumesc, funda :d

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca erai din Galati iti puteam recomanda sad. Distractie placuta!

| salomeea27 a răspuns:

Daca sunteti din Bucuresti mergeti la Triangle d'Or ( gasesti adresa aici http://www.triangledor.ro/ ). E foarte intim si linistit.

| Cristinel2008 explică (pentru salomeea27):

Da, suntem din Bucuresti.mersi de sugestie, pare interesant.