| Sexyboy18 a întrebat:

In câteva săptămâni plec intr-o tabăra la mare la noi cu iubita. Vor veni și multe dintre prietenele ei, iar prieteni de-ai mei nu vin ca merg in alte părți. Eu am 18, ea 17. Asadar voi fi cu ea pentru ca si-a dorit mult sa vin mai ales ca acolo vom petrece noptile in club si asa. A zis ca stau cu ea in camera si cu o colega. M-a intrebat daca mai am prieteni care vin ca prietenele ei vin in mare si i-am spus ca nu prea si zicea ca se gandea daca mai aveam tovarasi sa stau si cu ei nu mereu cu ea si prietenele ei pentru ca poate ma plictisesc asa spunea. Adevaru e ca nu vreau sa ma tin dupa ea scai daca mai vrea sa stea si cu prietenele ca vreau sa ii ofer spatiu si asa.
Totusi va rog daca puteti sa imi dati niste sfaturi cam cum sa intretin atmosfera cand sunt cu ea si prietenele ei ca de multe ori sunt mai timid in situatia asta. Vreau sa fiu glumet si sa deschid subiecte interesante.
Si legat de timpul cu prietenele vreau sa i-l ofer adica libertatea de care are nevoie da nu stiu cum

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și ce ai vrea de la noi, să îți oferim un set de glume să îl inveți pe de rost? Bancuri cu Bulă de exemplu.

| Emma30555 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, fi natural, ia situația ca atare, dacă te strădui s-ar putea sa nu ți iasă asa ca mai bine fii doar relaxat nu trebuie sa faci nici o atmosfera, trebuie doar sa fii receptiv și deschis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 18 ani. Vrei sa te învățăm noi cum sa comunici?

| theboyinlove a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt mai timid de aia aveam nevoie de ajutor

Răspuns utilizator avertizat