| Razvan1_4095 a întrebat:

In cateva zile se implineste un an de cand m-am combinat cu prietena mea.Ce cadou as putea sa ii fac de aniversare?

Răspuns Câştigător
| asdfghjhghkjj a răspuns:

Nu cadoul conteaza, ci gestul, deci nu trebuie sa ii dai neaparat ceva scump. tehnic vorbind, voi doi animersati un an, nu numai ea, deci ar trebui sa fie special pentru amandoi.Ce va place sa faceti cel mai mult impreuna? trebuie sa fie ceva, nu? eu cred ca cel mai bun cadou pe care i l-ai putea face este sa ii arati ca iti pasa, ca nu ai uitat, ca inca o mai iubesti. nu trebuie sa fie ceva complicat, costisitor sau grandios, dar trebuie sa vina din inimawinking asta daca nu cumva e materialista...in acest caz te sfatuiesc sa ii faci cadou un pui de pisicuta/caine, sunt adorabili laughing) succeswinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce ar fi foarte sweet? O scrisoare in care sa-i spui iubitei tale cat de mult o iubesti si o apreciezi.Eu asta i-am daruit iubitului meu si a fost foarte incantat.

| tubica a răspuns:

Un masajlaughing dar ca sa fie mai memorabila ai putea printa o poza cu voi doi si sa ii faci si o rama.Aia i-ar aduce aminte de iubirea dintre voi ori de cate s-ar uita la eahee hee sau sa-i cumperi un lantisor mai sofisticat(nu ceva bijuterie de 2 lei de la piata).Si aia i-ar aduce aminte de tine cand ar purta-o.Saaaaau...hee hee un inel care sa semene, pe care sa o purtati amandoi cat timp sunteti impreuna.Succes!winking

| unu111cool a răspuns:

Ducetiva in oras la un restaurant sau scoatea undeva sigur o sa-i placa

| bigboss23 a răspuns:

Ca tot este vara fa-i un cadou o plecare la mare( voi doi logic laughing ) si vezi daca va fi multumita! Eu sper ca da, atata timp cat este cald si frumoswinking Distractie placuta! big grin

| Ada2332 a răspuns:

O vacanta, un lucru ce sa ii aminteasca intotdeauna de voi doi