| _FLuTuRashuL_CoLoRath_ a întrebat:

Peste 3 zile prietena mea Ramo kiss implineste 19 ani. happy Ce cadou i-as putea face? nu am nici o idee. thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi un lantzisor foarte mumos
O rama pentru poze [si pui o poza cu tine si ea ]
Cadouri care sa aminteasca de prietenia voastrawinking
alte ideei nu am momentan laughing
by zui

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

O rochita frumoasa, un parfum...love struck Ceva care sa ii placa.Fiind prietena ta sigur sti u ce ii place eiwinking
Succes!happy

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Iai niste accesori, cosmetice, fai o felicitare, ia un caiet in care sa lipesti pozele cu voi (astfel poti si sa scrii ceva deasupra pozei), sau ia un album foto si pune pozele cu voi reamintindu-i clipele acelea cand va distrati...cam atat... happy

| bonny a răspuns:

Cv care crezi ca i-ar placea...cum ar fi ceva de imbracat sau un parfum ar fi okhappy

| dymcik a răspuns:

Potzi sai ei ceva romantic. (parerea mea)...winking