| prs0396 a întrebat:

In seara asta m-am sarutat cu prietena mea si i-am bagat si mana acolo jos, i-am introdus degetelevin vagin, adanc, ca sa o excit. Si i le bagam tare si repede. Chestia e urmatoarea: cand mi am scos mana din pantalonii ei, eram plin de sange. Ce poate sa fie? Mentionez ca nu este la ciclu, (acum o saptamana i a trecut). Nici virgina nu-i. Ce poate sa fie?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai ranit-o undeva in vagin. Trebuie vazuta urgent de un ginecolog, de preferat imediat cum s-a intamplat, la urgenta, sau la cat mai scurt timp. Conteaza chiar si o ora pierduta

| Nextone a răspuns:

Cauzele pot fi multiple, poate inca nu s-a curatat locul de dupa ciclu sau are ceva probleme vaginale.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

I-ai spart vreun organ, ma copii de ce va tot jucati cu degetele?

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar o ruptura de himen ar fi putut provoca hemoragia. Alte explicatii pertinent le-ar putea da un medic ginecolog in baza unei consultatii.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cine te-a invatat ca asa se excita fetele?
Una mai emancipata, iti dadea o paleta de pupai podeaua.
P.S.: Ti-ai taiat unghiile?

| ywar a răspuns:

Eu ti-as fi bagat o teava incinsa pe gaura neagra si o varza in gura - preventiv, sa nu rasufli.

| Kriss96 a răspuns:

Poate o luati mai usor data viitoare.

| niki1003 a răspuns:

Esti sigur ca nu e virgina?