| anonim_4396 a întrebat:

intrebare pentru baieti! ce fel de fete va plac? ce fel de caracter trebuie sa aiba o fata care sa va placa? funda; x

Răspuns Câştigător
| baiatulxboyx a răspuns:

Pai vad ca esti tinerica si cum si eu sunt la fel, am 15 ani o sa iti dau un raspuns sincer. Mie unu imi plac fetele cu demnitate, fetele care se lasa greu cucerite pentru ca acelea sunt cele mai interesante. O sa fii mult mai fericit daca esti cu una care de abia de abia ai cucerit-o, o sa te simti mai mandru si o sa tii la ea / o sa o iubesti mult mai mult.
Imi plac fetele frumoase, "bune" in jargonul nostru, al baietilor pentru ca, sa fim sinceri, nimeni nu o sa vorbeasca cu cineva care este urat si din acel motiv nu o sa apuce sa cunoasca o astfel de persoana -> nu o sa stie cum e ea cu adevarat, deoarece poate fi o comoara in interior, daca la exterior sunt...
Mi-ar placea sa fie un pic, cat de cat desteapta, adica sa se priceapa la ceva totusi, la desen sau romana sau matematica, nu vreau sa fie desteapta, vreau doar sa se priceapa la ceva si sa fie fidela. Cam atat.

6 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

O fata buna ,sensibilia ,care nu isi zice toate problemele la prietene.o fata care sa ma inteleaga si sa doreasca cu adevarat sa ma cunoasca.

| TotEu1993 a răspuns:

Una.eu prefer fetele cumnti(rar mai gasesti acum),sincere, sensibile, care stie sa iubeasca sufletul persoanei de langa ea nu banii acestuia.Sa ma inteleaga la greu si sa imi fie alaturi(ultima relatie a fost tocmai invers, m-a lasat cand mi.a fost mai greu[ financiar] in loc sa ma inteleaga ).Sa nu ma minta si sa nu imi ascunda unele lucruri, sa nu povesteasca altor persoane problemele legate strict de noi 2. Sper sa iti fie de folos

| play4girls a răspuns:

Sa fie ''open''...asa o intelegi ce fel de persoana e.si nu cred ca trebuie sa aiba un anumit tip de caracter, persoanele sunt diverse una de cealalta.fii TU.nu ce vor altiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andrian, trebuie sa fie nu doar ea asa ca sai convina lui dar si el reciprok totul tine de intelegere,respect, incredere, stima si sinceritate... 060219007

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tre' sa fie parasuta buna, se stie.Palalilaaaa!

| d3ath3m0 a răspuns:

Mie unu imi plac fetele sincere,dragute, sensibile care te pot iubi cu adevarat, deschise si intelegatoare...pe care te poti baza la greu...