| Sweet111 a întrebat:

intrebare pentru baieti! ce fel de fete va plac ce fel de caracter trebuie sa aiba o fata care sa va placa? funda.

Răspuns Câştigător
| TotEu1993 a răspuns:

Una.eu prefer fetele cumnti(rar mai gasesti acum), sincere, care stie sa iubeasca sufletul persoanei de langa ea nu banii acestuia.Sa ma inteleaga la greu si sa imi fie alaturi(ultima relatie a fost tocmai invers, m-a lasat cand mi.a fost mai greu[ financiar] in loc sa ma inteleaga ).Sa nu ma minta si sa nu imi ascunda unele lucruri. Sper sa iti fie de folos

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

O fata buna, sensibilia, care nu isi zice toate problemele la prietene.o fata care sa ma inteleaga si sa doreasca cu adevarat sa ma cunoasca.

| TotEu1993 a răspuns:

Buna.eu prefer fetele cumnti(rar mai gasesti acum), sincere, care stie sa iubeasca sufletul persoanei de langa ea nu banii acestuia.Sa ma inteleaga la greu si sa imi fie alaturi(ultima relatie a fost tocmai invers, m-a lasat cand mi.a fost mai greu[ financiar] in loc sa ma inteleaga ).Sa nu ma minta si sa nu imi ascunda unele lucruri. Sper sa iti fie de folos

| paulthegame a răspuns:

Cool

| paulthegame a răspuns:

Un caracter cat de cat sa arate ca e interesata dar si cool
si sexy