| dragosh32 a întrebat:

Salut.Intrebarea mea este cum as putea sa ma bag in seama cu o fata pe facebook? Adica, de ce ma pot lega, avand in vedere ca stiu totul despre ea. (liceu, varsta, oras - apar la informatii ). Un sfat?

2 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Pai poti incepe tu un subiect,sa dezvolti o tema, ceva de genul asta!
Nu ai cum sa stii totul despre ea,daca nu e din orasul tau,poti incepe s o intrebi despre orasul ei,cam cata distanta este dintre al tau si al ei,chestii de genul asta.
Nu e greu,ideiile iti vin pe loc,acolo,daca intr adevar iti doresti sa vb cu ea!
De ce nu,daca este cea mai mare si de amploare informatie,vb despre Basescu!
Am vazut si pe pagina mea de facebook,ca multi prieteni mi au scris despre Baasescu si despre ce se intampla in tara,cu siguranta si pe ea o intereseaza subiectul si de la asta,deviati la alta tema,stii tu, inceputul e greu!
Hai bafta, multa!

| kirin a răspuns:

Fa-i complimente la poze.mai vb voi pe acolo cv.ii ceri id.o faci sa rada si a ta iihappy
P.s: sa nu dai semne ca ai fi obsedat dupa ea+ sa nu ii umpli pozele cu comm-uri.vb pe chat daca ii.dar fa-i complimente la cateva poze.nu toate ca atunci o sa-si dea seama ca esti disperat dupa ea!