| anonim_4396 a întrebat:

Tot incerc sa ma bag in seama cu una pe facebook pe care nu o cunosc, o cunosc doar din vedere, dar n am facut cunostinta, si nu stiu ce sa i zic.
Ce as putea sa i zic ca sa nu par obsedat?
A si vreau sa ajung s o invit in oras.

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Intreab o daca are prieten si daca zice nu, sau de ce?, ii spui ca ai chef de iesit si te gandeai daca vrea sa iesiti impreuna

| andr33utza12 a răspuns:

Pai spune-i ca vrei sa va cunoasteti mai bine si intreab-o daca se poate... va cunoasteti si apoi vezi cum decurc lucrurile. cel mai simplu! bafta:*