| christ91 a întrebat:

Intrebarea mea este legata de inceputul unei relatii cu o fata, de vreo 3 saptamani in care ne-am vazut de vreo 3 ori, bine in acest timp ne-am cunoscut cat de cat bine, nu in totalitate ca trebuie sa vezi si cum reactioneaza de fata cu alte persoane si asa mai departe.Ideea este ca eu am cam inceput sa o plac si nu stiu daca ar fi cazul sa-i zic inca de pe acum ca as vrea ceva serios cu ea, ideea e k si ea cred ca ma place dar ori e la inceput si nu vrea sa-mi arate sau nu vrea deocamdata, ce credeti ca ar trebui sa fac sa-i spun ce am pe suflet dar in acelasi timp stiti cum este nu vreau sa creada k sunt sub papuc odata ce-i zic ce simt, cand ne intalnim vorbeste cu mine despre orice sau la telefon dar nu-mi place k atunci cand vorbim la telefon numai eu o sun, ea nu prea suna sa-i zic si asta, ce spuneti. mesri frumos celor care raspund. funda

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Poate nu te suna ca nu vrea sa para disperatatongue
spune-i ceea ce simti, spune-i ca o placi si ca ai vrea sa incercati cevatongue
sunt sigur ca ea va accepta!

| Mitza2002 a răspuns:

Vreau sa iti spun ca ar trebui sa ii zici tot ce ne-ai povestit noua si daca e nebuna sunteti potriviti!(nu sunt psiholog)