| raresgicu a întrebat:

Intrebarea s-ar putea sa vi se para stupida dar va rog ajutati-ma! Am implinit 13 ani acum recent si am penisul de 10 cm am 1.54 m inaltime si 40 de kg dupa parerea mea este cam mic din ce cauza sau sa-mi spuneti daca e normal! Nu as vrea raspunsuri de genul"Nu esti cam mic sau mai ai de crescut"Acord fundita va rog niste spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Dragul meu, o sa iti spun un raspuns dat de un utilizator : "nu conteaza marimea baghetei, ci magia din ea". Deci marimea nu conteaza. Oricum, magie o sa fie la tine mai tarziu, nu conteaza la varsta tawinking.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este absolut normal pentru varsta ta si va mai creste in urmatorii ani. Nu ai absolut nici un motiv de ingrijoarare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fatzi o laba daca vrei sa-ti creasca