| MAX_6996 a întrebat:

Stiu ca intrebarea mea vi se va parea stupida dar vreau si eu un raspuns.Am 13 ani debia imprliniti si am penisul 10 de cm am 1.54 m inaltime si 40 kg dupa parerea mea e mic.Astept sa spuneti si voi din ce cauza este asa mic si nu vreau raspunsuri gen la "din astea te gandesti mai joacate in nisip"! Acord fundita va rog spuneti-mi!

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Chiar daca ai spus ca nu vrei raspunsuri de gen, am si eu o nelamurire.Cu ce te ajuta pe tine lungimea penisului la varsta asta?

| Cretaker a răspuns:

Deastea te gandesti?
mai joacate in nisip!

...cu scula, evident.Joaca-te cu ea in nisip, joacate bine, joaca-te cu ea in nisip atat de bine, incat o sa vezi ca incet incet creste.
Eu faceam excavator din ea cand eram mic

| BeautyTeacher a răspuns:

Ai 13 aNI si 40 de kile:O:O:O: anemic ia si manancaaaaaaaaaaaaaa

| AlexT94 a răspuns:

Masoara cu ruleta, ca rigla are o marja de eroare de +/- 1 cm laughing)

| Nov a răspuns:

Si cand il de 10 cm? sculat sau adormit a?

| UsernameUitat a răspuns:

Io am tot 13 ani, 170 cm(eu nu scularolling on the floor ) 53 kg si p!@a de 15 cm eu zic ca e bine