| nuta a întrebat:

Sper sa nu vi se para stupida intrebarea mea
dar am auzit ceva de genul la cineva si as vrea sa ma conving
se poate face un anumit tip de consult la ginecolog sa iti spuna de cat timp nu mai esti virgina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iti poate spune daca ti-ai pierdut virginitatea in ultimele 2-3 saptamani sau inainte de acest interval. Atat, nu poate preciza mai exact.

3 răspunsuri:
| cheloo74 a răspuns:

E la noi in sat unul bun. Iti spune si de cat timp nu mai esti fata mare, dar si cu cine ai fost si in ce pozitie stateai.

| xoxogossipgirl1 a răspuns:

Ce sa-ti spun...nu am mai auzit. dar nu ma mira ca in ziua de azi se descopera toate prostiile numai ce trebuie nu.Sau poate asta e interesul...

| fifafanatik a răspuns:

O data sau un termen exact nu se poate da. Se poate observa insa daca s-a intamplat recent sau cu mult timp in urma.