| qieiqpalz a întrebat:

Salut..la iubita mea nu-i place sa fie prinsa de fund/țâțe mi-a zis asta ..sa n o mai fac ca nu i place eu fiind baiat e cam greu dar NU am mai atins o dar nu-mi place ca azi prietena ei o prindea si ea radea..eu ma simteam prost adica mie imi interzice sa o ating si cu ea rade dq cand o vazut ca mi o murit chefu tot incerca sa afle ce am dar nu am zis era ciudat sa-i zic asta. Dupa am fost la prietena aia a ei si iar o prindea de peste tot, iubita mea a zis sa nu o mai prinda dar nu stiu a zis asa gen sa fie nu parea sa fie sigura pe ce zice si mi o murit chefu iar.mi se pare ca-si bate joc de mine mai face si ca eu stau cu ea doar pentru cur si tate dar nu le-am atins de minim 1 luna ce pot sa fac?

22 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate o făceai într-un mod nașpa înainte și a ajuns s-o deranjeze, gen prea des și într-un mod care i s-a părut deranjant.

| qieiqpalz explică (pentru Adry05):

Nu o faceam des si o luam usor.ce sa deranjeze

| ania a răspuns:

Cere/o de nevastă dacă vă iubiți, după căsătorie sigur te lasă. Poate că nu te lasă pentru că se teme că de la îmbrățișări ajungeți la sex și apoi va regreta. Dacă nu ai vârsta, posibilitate de a te căsători are dreptate. Dacă vezi un viitor de căsătorie mai târziu respectă=i dorința și nu o atinge, dacă nu vrei să te abții, mai bine las=o în pace.

| Simpatic a răspuns:

Sa le atingi pe amandoua si pe ea si pe prietena eiwinking laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nici unei fete nu-i place sa fie prinse de fund sau sani, astea fiind gesturi golanesti si total neadecvate, chiar degradante pentru o fata.
Pentru asa ceva sunt, care stau pe centura orasului!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îți ții mâinele acasă.

| Andreeush a răspuns:

Și de ce nu vorbești cu ea despre asta?

| qieiqpalz explică (pentru Andreeush):

Am vorbit ai face ca nu vrea sa o foloseac gen doar pentru cur si țâțe

| Sofer a răspuns:

Saruto si bagai mana la țâțe. cand sunteti singuri, bagai mana in pantaloni si atingei veverita.

| ywar a răspuns:

Sa te vad eu cum nu o prinzi de fund si alte dotari standard cand ii dai pe la spate, pe la spate cum vor fetele toate!
Vine revelionul! du-te cu ele la petrecere, ele se ametesc bine, dar tu sa fii treaz si atunci cand ele sunt cu sprintzu-n freza prinde-le de ce apuci si pe cai ca se filmeaza!
Ce atata vorba lunga si lamentari? La petreceri poti sa le aranja si prima ocazie e Revelionul! Daca nu poti, cheama sustinatori. Uite la o urgenta ma ofer si eu sa fac ceva dezvirginari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai atins-o de o luna?
Si tu chiar crezi ca prietena ta e numai a ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi dacă el e numai al ei, e normal sa se aștepte la aceeași chestie și din partea ei, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asteptarile duc la dezamăgiri.Nu,nu ar trebui sa se astepte.
Cum ar putea sa aibă ei o relație funcțională in lipsa contactului fizic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi nu duc la dezamăgiri daca așteptările sunt în cealaltă direcție, probabil și-au găsit ambele un tip care le-a tras-o amanduro-ra. Cel puțin eu asta cred daca mi-e ezitantă prietena.
Multi pot avea o relație "funcțională", sexul nu e totul în plus poate fii la fel de bine disfuncțională și dacă există sex, dacă- mi-o trag cu tine nu înseamnă neapărat că te iubesc, dar pot oamenii să se iubească și înainte să se petreacă actul în sine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da, si-a găsit un alt tip.De aia l -am întrebat dacă el chiar crede ca iubita lui e numai a lui, din moment ce refuza sa-l lase s-o atingă.
Da, știu ca dacă ți-o tragi cu mine nu înseamnă ca ma iubești.Dar nu vrei sa ți-o tragi cu mine.
Greu de crezut ca s-ar iubi înainte.

| qieiqpalz explică (pentru anonim_4396):

Face ca simte ca eu doar pentru asta o vreau pentru cur si țâțe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e prea devreme să îi pui mâna peste tot... sunteți de mult împreună?

| brokxy a răspuns:

Ce iubita e aia nu te lasa sa o atingi, se vede ca este atrasa mai tare de prietena ei decat de tine
spune-i sa o f*ta prietena ei si sa fie cu ea daca ii place sa o atinga asa mult, e homosexuala iti zic eu
I-ati frate una care te lasa sa o atingi, sunt fata si stiu daca imi place de un baiat i las sa ma atinga, daca ma simt dezgustata de el, si stau cu el doar din interes nu il las sa ma atinga!

| qieiqpalz explică (pentru brokxy):

Nu prea are ce interes ca ea mi da chestii nu eu ei..bine reciproc dar ea mai mult

| MValentin a răspuns:

Intai dupa parerea mea nu mai fi formal cu chestiile de genul. Nu am mai atins o de 4 ore si 32 se minute si 10 secunde, stii? Probabil nu este incredere in ea si probabil iti găsești prost momentul sa faci asta intai arata i ca si tu la randul tau te dedici tot ei si fa asta incat sa faca si ea acelasi lucru cu tine. Comunica si încearcă sa ajungi la o latura mult mai sentimentală cu ea... este greu cu ea si sincer daca tu dai tot ce poti si faci lucrurile de mai sus problema e la ea, si asta ajuta cu multa comunicare si deschidere. Fa cu ea odata dragoste, încearcă sa o convingi si intre timp ofera i multa afectiune in acel,, act,, arata i in timpul acela cat de improanta este si dupa poste se deschide

| qieiqpalz explică (pentru MValentin):

Macar ai citit ce am zis? Abia o pot lua imbrate si tu vrei sa i o trag?

| MValentin a răspuns (pentru qieiqpalz):

Macar tu înțelegi diferența dintre dragoste si sex? Invata diferențele prietene si încearcă cat de mult sa te deschizi si sa pui intai sentimentele conexiunea dintre voi nu fizicul.